Warning: Creating default object from empty value in /home/h90176/domains/tooranbanoo.ir/public_html/wp-content/themes/enfold/config-templatebuilder/avia-shortcodes/slideshow_layerslider/slideshow_layerslider.php on line 28
آموزشگاه خیاطی توران بانو | دوخت لباس بچه گانه | آموزش خیاطی| بچگانه دوز |دوخت لباس کودک

بچگانه دوزی

دوره ی بچگانه دوز چیست؟

آموزشگاه خیاطی توران بانو درحال برگزاری دوره بچگانه دوزی در سری آموزش خیاطی می باشد، دوره بچه گانه دوز خیاطی دوره ای درآمدزا و کاربردی در دوره خیاطی می باشد. با آموزشگاه توران بانو شما میتوانید آموزش خیاطی از صفر تا صد را دنبال کرده و آموزش خیاطی بدون الگو  و آموزش خیاطی با الگو را به صورت آموزش آنلاین خیاطی دنبال کنید.

آموزشگاه خیاطی توران بانو | لباس کودک

دوخت لباس کودک ،یکی از کارهای دوست داشتنی است که می توان هم برای فرزندان خود از آن استفاده کنیم و هم میتوان از ان کسب درامد کرد. دوختن لباس بچه گانه نیازمند سلیقه و البته مهارت است. شما میتوانید با گذراندن دوره ی آموزش خیاطی و یادگرفتن دوخت لباس بچگانه، بهترین لباس ها را برای این فرشته های کوچک بدوزید .

دوخت لباس بچگانه :

دوخت لباس کودک ،یکی از کارهای دوست داشتنی است که می توان هم برای فرزندان خود از آن استفاده کنیم و هم میتوان از ان کسب درآمد کرد.دوختن لباس بچه گانه نیازمند سلیقه و البته مهارت است. شما میتوانید با گذراندن دوره ی آموزش خیاطی و یادگرفتن دوخت لباس بچگانه، بهترین لباس ها را برای این فرشته های کوچک بدوزید .
شما با مراجعه به یک آموزشگاه خیاطی معتبر و باسابقه می توانید به راحتی انواع دوخت لباس بچگانه را بیاموزید. دوره بچگانه دوز که امروزه در آموزشگاه توران بانو با مجهزترین ابزار خیاطی و مربیان با سابقه ای که، برای خدمت رسانی به بانوان ایرانی ارائه شده است. دوخت لباس بچگانه یا همان بچه گانه دوز، از دوره های تخصصی خیاطی مي باشد كه بدون یادگیری و گذراندن مباحث اولیه ،متوجه نخواهد داشت. شما برای یادگیری دوخت لباس بچگانه باید آموزش های اولیه را به صورت حرفه ای در یک آموزشگاه خیاطی معتبر دنبال کرده باشید.
از پیش نیاز های اساسی دوره بچگانه دوز ،گذراندن دوره ی نازك دوزي مى باشد .در دوره ی نازک دوزی با هدف یادگیری دوخت لباس بچگانه ،شما آموزش می بینید که چگونه، لباس هاى دخترانه و پسرانه را در دو قسمت نازك و ضخيم دوز باید دوخت. پس از اتمام این دوره در یک آموزشگاه معتبر و باسابقه همانند اموزشگاه توران بانو،شما به دوره ی بعد که دوره ی بچگانه دوز نام دارد،راه خواهید یافت و پس از اتمام این دوره ها با پشت کارتان موفق به دريافت گواهينامه بين المللي نائل می گردد.

آموزشگاه خیاطی توران بانو | لباس کودک

دلیل اهمیت لباس بچه و دوخت لباس بچگانه :

برخی از افراد که پس از گذراندن دوره ی دوخت لباس بچگانه به دوخت لباس عروس و لباس هاي فانتزي و عروسکی دخترانه و زنانه ،علاقه مند هستند این اختیار را دارند که در دوره مجلسى نيز شركت كنند و افرادی که به فكر راه یافتن به بازار كار دوخت لباس بچه گانه مي باشد، بايد صبر و حوصله فراوان پیشه کنند و دوره هاي سايز بندي را نیز در هر دو رشته دخترانه و پسرانه را به صورت جداگانه آموزش بگذرانند.
جالب است که بدانید ،دوخت لباس بچه گانه در سال های اخیر،تبدیل به یکی از رشته هاى پر درآمد در ایران شده است و بازار كار بسيار زيادى پیدا کرده است. برای مثال میتوان به آموزش سيسمونى در دوره ی دوخت لباس بچگانه اشاره کرد که ، بیشتر بازار خیاطی نوین را به طور عجیبی به خود اختصاص داده است.
مسلما برای همه ی ما پیش آمده است که ، مدل لباسی را در فضای مجازی یا تلویزیون برای فرزند خود ببینید و از آن خوشتان بیاید ،دوست داشته باشید آن را بر تن فرزند خود ببینید،اما امکان خرید و بودجه مالی آن لباس را در شرایط این روز های کسادی بازار های اقتصادی نداشته باشید.
شاید ساعت ها نیز فکر کنید که چگونه می توانید چنین لباس بچه ای را برای فرزندتان فراهم کنید.در این شرایط است که دوخت لباس بچگانه اهمیت خود را آشکار میکند.
اما چالش دومی که ذهن شمارا به خود مشغول میکند آن است که برای گذراندن دوره ی خیاطی و رجوع به یک آموزشگاه خیاطی معتبر این است که برای گذراندن دوره ی دوخت لباس بچگانه چه باید کرد.

آموزشگاه خیاطی توران بانو

آشنایی با آموزشگاه رسمی توران بانو:

شما نمیتوانید به هر آموزشگاهی اعتماد کنید و برای گذراندن دوره ی دوخت لباس بچگانه که یک کلاس بسیار با اهمیت است ،هزینه خود را بیخود صرف کنید بدون آنکه نتیجه ای داشته باشد. ما شما را در این راه کمک میکنیم و بهترین آموزشگاه را برای یادگیری دوخت لباس بچگانه به شما معرفی میکنیم.
یادگیری دوخت لباس بچه گانه از هنرهای جذاب و فوق احساسی میباشد که دارای کاربرد زیادی نیز هستند.دوخت لباس بچگانه از زیر گروه های آموزش حرفه ای خیاطی می باشد ، همچنین این دوره ی آموزشی بسیار در کشور ایران درآمدزا می باشد ، و از بازار کار خوبی برای بانوان ایرانی برخوردار می باشد .به دلیل رشد سریعی که کودکان در هر مرحله ای از دوره ی رشدشان دارند و جزو گروه های پرمصرف در زمینه ی لباس و پوشاک محسوب می گردند.
توران بانو یکی از اموزشگاه های خیاطی معتبر میباشد که در زمینه های طراحی و دوخت لباس بچگانه شما را یاری خواهد کرد. توران بانو علاوه بر آموزش دوخت های سنتی و صنایع دستی به شما کمک میکند تا از این راه بتوانید کسب درآمد کنید .
از جمله کمک های اساسی آموزشگاه توران بانوان است که شما پس از گذراندن دوره ی دوخت لباس بچگانه مدرکی بین المللی و معتبر و تایید شده از سازمان فنی حرفه ای کشور،ارائه خواهد کرد. فرقی نمیکند شما دوره ی بچگانه دوز را به صورت الگو دار یا بدون الگو بگذرانید جون در هر دو صورت آموزشگاه توران بانو از پایه دوخت لباس بچگانه را به شما اموزش خواهد داد،به گونه ای که بتوانید علاوه بر دوخت حرفه ای طراحی زیبا و جذاب مناسب دوخت لباس بچگانه را نیز فرا بگیرید.

مختصری از گذراندن دوره بچگانه دوز در آموزشگاه توران بانو:

شما به راحتی قادر خواهید بود که ، طبقه بندی انواع پارچه ی لباس کودک و گزینش صحیح آن براساس(رنگ،جنس،طرح و سن و سال کودک)را با موفقیت به انجام برسانید.

 1. بدون اینکه نیاز به کمک دیگران داشته باشید در پایان این دوره می توانید به راحتی الگو های دوخت لباس بچگانه را روی پارچه قرار دهید و به صورت حرفه ای برش بزنید.
 2. در مرحله ی بعد شما با حرفه ای ترین متد هایی که آموزش دیده اید می توانید طرح دوخت لباس بچگانه را روی پارچه انتقال دهید.
 3. یادگیری انواع مهارت های روی دوخت قسمت های گوناگون لباس کودک. مانند: استین، دامن، شلوار ، پیراهن و…
 4. اعطای مدرک بین المللی از طرف سازمان فنی و حرفه ای ایران ، پس از گذراندن کامل دوره ی دوخت لباس بچگانه و موفقیت در آزمون نهایی.

شما بعد از گذراندن دوره توانایی های زیر را خواهید داشت:

طبقه بندی انواع پارچه ی لباس کودک
گزینش صحیح پارچه
طراحی الگو های دوخت لباس بچگانه
طراحی الگو های دوخت لباس بچگانه
برش الگو های لباس بچگانه
طراحی و دوخت لباس بچگانه
دوخت قسمت های گوناگون لباس کودک
توانایی دوخت لباس های فصل برای کودک

 • مدت دوره:

دوره عمومی 3 ماه ( خصوصی و نیمه خصوصی با توجه به نیاز هنرجو)

 • ساعات و روز های دوره:

1روز در هفته ، دارای ساعت آموزشی مختص شاغلین و دانشجویان

 • هزینه دوره :

امکان پرداخت شهریه به صورت نقد و اقساط

 • این دوره برای چه کسانی مناسب می باشد؟

تمامی علاقه مندان به دوخت لباس کودک ، مادرانی که علاقه به دوخت لباس با سلیقه خودشان برای فرزندشان دارند و تمامی بانوانی که قصد کسب درآمد از این رشته پرکاربرد و دوست داشتنی را دارند.

 • دلیل برتری ما نسبت به آموزشگاه های دیگر:
 1. برخورداری از مربیان برجسته و اساتید دانشگاه های تهران
 2. تضمینی بودن آموزش و برگشت بدون قید و شرط شهریه در صورت عدم رضایت دانشجو به هر دلیل
 3. امکان یادگیری همراه با کار عملی و تجربی
 4. دریافت مدرک فنی و حرفه ای و امکان ترجمه در سطح بین المللی
 5. شرایط عالی بعد از گذراندن دوره جهت معرفی در محیط های کاری مرتبط
 6. کارگاه های آموزشی رایگان برای ورود به بازار کار

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

aparat
instagram