Warning: Creating default object from empty value in /home/h90176/domains/tooranbanoo.ir/public_html/wp-content/themes/enfold/config-templatebuilder/avia-shortcodes/slideshow_layerslider/slideshow_layerslider.php on line 28
آموزشگاه خیاطی توران بانو | ضخیم دوزی |آموزش خیاطی|دوخت پالتو|آموزشگاه خیاطی|ارائه مدرک

ضخیم دوزی

دوره ی ضخیم دوزی چیست؟

آموزشگاه خیاطی توران بانو درحال برگزاری دوره ضخیم دوزی در سری آموزش خیاطی می باشد،دوره ضخیم دوز خیاطی دوره ای درآمدزا و کاربردی و مناسب فصل زمستان در دوره خیاطی می باشد. با آموزشگاه توران بانو شما میتوانید آموزش خیاطی از صفر تا صد را دنبال کرده و آموزش خیاطی بدون الگو و آموزش خیاطی با الگو را به صورت آموزش آنلاین خیاطی دنبال کنید.

دوره ضخیم دوزی آموزشگاه توران بانو

ضخیم دوز خیاطی یکی از دوره های کاربردی برای جامعه بانوان هست که در سال های گذشته به عنوان قطب مهم در  اقتصاد کشور شناخته شدند،بانوان عزیز کشورمان،می توانند با استفاده از هنر هایی همچون خیاطی مانند ضخیم دوزی، اقدام به راه اندازی کسب و کار های کوچک و مفید کنند و به تدریج ،در زمان می تواند به یک کارآفرین موفق تبدیل شوند، دوره ضخیم دوزی را بعد از دوره نازک دوزی به راحتی میتوان فراگرفت

بررسی هنر خیاطی زنانه و ضخیم دوزی

این روزها ،تمام افراد جامعه چه پیر و چه جوان به دنبال کسب درآمد و کسب استقلال مالی هستند. این مسئله از آن چنان ارزشی برخوردار است که تبدیل به یکی از مهمترین دغدغه های افراد جامعه شده است.  یکی از اقشار مهم جامعه بانوان هستند که در سال های گذشته به عنوان قطب مهم در  اقتصاد کشور شناخته شدند، بانوان عزیز کشورمان، می توانند با استفاده از هنر هایی همچون خیاطی مانند ضخیم دوزی، اقدام به راه اندازی کسب و کار های کوچک و مفید کنند و به تدریج ،در زمان می تواند به یک کارآفرین موفق تبدیل شوند،اینگونه کالای اساسی مردم که یکی از مهمترین آنان پوشاک است  نیز تامین می گردد.

یکی از بهترین شغل هایی که میتوان برای بانوان جامعه در نظر گرفت، استفاده از هنر خیاطی و آموزش خیاطی به صورت دستی و با استفاده از چرخ خیاطی  میباشد .

خیاطی از جمله هنر های ساخته دست بشر است که انسان به طور پیوسته به آن نیاز دارد و همیشه با خلاقیت و سلیقه های متفاوت  افراد طرح های جدیدی تولید  و به بازار پوشاک عرضه می گردد.

دوره ضخیم دوز آموزشگاه توران بانو

تعریف و کاربرد هنر ضخیم دوزی

یکی از دوره های مهارتی آموزش خیاطی ، ضخیم دوزی میباشد که کامل کننده  دوره نازک دوزی  می باشد. در دوره ی ضخیم دوزی از کلاس های آموزشی ، همان گونه که از نام آن نیز متوجه میشویم ، ضمن فراگیری حرفه ای نوع  دوخت لباسهای ضخیم مانند : کت ، دوخت پالتو ، کاپشن زنانه ، سویشرت ، جلیقه زنانه ،دوخت شنل و…..می باشد.

در دوره ضخیم دوز علاوه بر یادگیری موارد فوق حتی شما میتوانید، علاوه  بر  دوخت لایه و آستر کشی و انواع جیبهای کتی با نکات ظریف دوزی  مانند : سوزن یقه، لایی مویی و … نبز ،آشنا خواهید شد.

این نکته نیز قابل ذکر می باشد که آموزش ضخیم دوزی در آموزشگاه های درجه یک همچون اموزشگاه خیاطی توران بانو، به طور عملی و تجربی می باشد و به هنرجویان فرصت آزمایش و خطا داده می شود.زنان می توانند در پایان دوره ی ضخیم دوزی،طرز دوخت لباسهای زمستانی مانند پانچو و شنل را آموزش می بینند.

ضخیم دوزی داره دو دوره ضخیم دوزی در خیاطی  زنانه و ضخیم دوزی در خیاطی  مردانه می باشد که هر کدام آموزش های تخصصی  مربوط  به خود را دارند.

همه ی بانوان می توانند در دوره های خیاطی ضخیم دوزی شرکت کنند.تنها شرط آن گذراندن موفق دوره ی نازک دوزی میباشد.

اموزشگاه خیاطی توران بانو این امکان را برای شاغلین و دانشجویان و خانم های خانه دار، نیز فراهم کرده است که به راحتی با توجه به وقت و زمان و نوع یادگیریشان،در هر یک از  کلاس های خیاطی آموزشگاه توران بانو که با شرایط آنان مطابق است شرکت کنند.

کلاس های آموزشگاه توران بانو در سه دسته ی عمومی،خصوصی و نیمه خصوصی ،جای میگیرد.

دوره ضخیم دوزی آموزشگاه توران بانو

سرفصل های دوره ی ضخیم دوزی به صورت مختصر

 • یادگیری اصول اولیه وصل لایی به لبه های آستین، پالتو و کت
 • اپل گذاری قسمت سرشانه کت و پالتو
 • گذاشتن لایی به دهانه جیب کت و پالتو
 • توانایی لایی گذاشتن نقاب جیب کت و پالتو
 • توانایی دوخت جیب کت و پالتو
 • شناسایی اصول وصل سجاف جلو کت و پالتو
 • توانایی دوخت درز سرشانه کت و پالتو
 • توانایی وصل یقه به کت و پالتو
 • توانایی دوخت درزهای آستین و اتو کردن لبه آستین کت و پالتو
 • آشنایی با دوخت پنس جلوی کت و پالتو
 • توانایی تهیه کت و پالتوی مردانه و پسرانه و زنانه
 • توانایی تهیه الگوی جلیقه و دوخت آن
دوره ضخیم دوز آموزشگاه توران بانو

آینده ی شغلی و بازار کار برای کسانی که دوره ضخیم دوزی را گذرانده اند،چگونه است؟

همان طور که میدانید بشر از ابتدای خلقت برای گرم کردن و حفاظت از بدن خود در برابر سرما و دیگر عوامل تهدید کننده ،با استفاده از لباس خود را از این خطرات در امان نگه میداشت. با گذشت قرن ها از زندگی بشر بر روی کره ی خاکی، بعد آن می باشیم که بشر از گذشته نیز بیشتر خواستار لباس می باشد.زیرا امروزه با آمدن مدل‌های جدید و تنوع رنگ‌ها،در هر سال نیاز مردم نیز به پوشاک جدید بیشتر می شود .
فرقی نمی‌کند که در چه جامعه ای زندگی می کنید همه جوامع به لباس نیاز دارند کسانی که دوره ضخیم دوزی را با موفقیت پشت سر گذاشته اند می توانند به راحتی بر اساس مدل‌های جدید لباس که بازارفروش پر رونقی دارند،لباس های ضخیم زمستانی را با هنر دست خویش تولید کرده و روانه بازارهای فروش کنند. همانطور که میدانید لباس های زمستانی و پاییزی و همینطور کت و شلوار ها، از بازخورد بسیار بالایی در سال های اخیر در میان مردم، برخوردار بوده اند.
ویژگی منحصر به فرد آموزشگاه خیاطی توران بانو آن است که پس از گذراندن دوره ضخیم دوزی به شما مراکز که به هنر ضخیم دوزی دست شما احتیاج دارند را معرفی می کند و تمام تلاش خود را می‌کند تا هنرجویان پس از گذراندن دوره ضخیم دوزی بلافاصله وارد محیط کاری مناسب شوند.
اموزشگاه توران بانو شما را به محیط هایی مناسب با اشتغال بانوان ایرانی معرفی میکند ،تا بانوان در آرامش کامل از هنر دست خود همانند ضخیم دوزی، استفاده کنند و به اقتصاد خانواده و جامعه شان کمک کنند.

آشنایی با آموزشگاه خیاطی توران بانو

اگر شما نیز جزء آن دسته از افرادی افرادی هستید که به دنبال یک آموزشگاه مناسب برای یادگیری دوره های آموزش خیاطی با شرایط مطلوب هستید،همانند: ضخیم دوزی نازک دوزی و همینطور یادگیری کامل صنایع دستی انواع دوخت های سنتی و آموزش خیاطی بدون الگو هستید ،می‌توانید به آموزشگاه توران بانو مراجعه کنید و با اطلاعات مورد نظرتان را از سایت توران بانو دریافت کنید. این آموزشگاه معتبر با ارائه مدرک فنی حرفه ای به هنرجویان خود این امکان را به آنان داده است تا اگر قصد اشتغال یا ادامه تحصیل در کشورهای دیگر را داشته باشند نیز بتوانند مدرک خود را ترجمه و در سطح بین المللی نیز مورد استفاده قرار دهند.
اگر به دنبال شرایط عالی کاری پس از گذراندن دوره را دوره ضخیم دوزی هستید،ما میتوانیم شما را در راه اشتغال نیز یاری کنیم.
آموزشگاه توران بانو با برخورداری از مربیان و اساتید دانشگاه‌های معتبر تهران به شما این امکان را می دهد تا دوره ضخیم دوزی را به صورت حرفه ای به اتمام برسانید .اگر فکر می کنید که ممکن است از کلاسهای ما راضی نباشید ،کافیست تنها دو جلسه در کلاس های ضخیم دوزی شرکت کنید و پس از آن آموزشگاه توران با نو با ضمانت برگشت وجه ،تمام هزینه شما را به طور کامل به خودتان باز می‌گردان.د پرداخت اقساط و نقدی شهریه نیز از دیگر امکانات آموزشگاه خیاطی توران بانو می باشد.

شما بعد از گذراندن دوره توانایی های زیر را خواهید داشت:

آشنایی با لباس ها و ترند های مناسب فصول سرد
آشنایی با هرم رنگی مناسب فصول سرد
اصول اولیه وصل لایی به لبه های آستین
اپل گذاری قسمت سرشانه کت و پالتو
توانايي دوخت انواع جليقه
توانايي دوخت انواع شلوار ضخيم زنانه، بچگانه و دخترانه

 • مدت دوره:

دوره عمومی 2 ماه ( خصوصی و نیمه خصوصی باتوجه به نیاز هنرجو )

 • ساعات و روز های دوره:

1روز در هفته ، دارای ساعت آموزشی مختص شاغلین و دانشجویان

 • هزینه دوره :

امکان پرداخت شهریه به صورت نقد و اقساط

 • این دوره برای چه کسانی مناسب می باشد؟

این دوره برای دوستانی که علاقه به دوخت لباس های مناسب فصول سرد سال دارند و میخواهند با توجه به مد روز دنیا برای خود پالتو ، شنل ، کت ، کت و دامن و… بدوزند مناسب است

 • دلیل برتری ما نسبت به آموزشگاه های دیگر:
 1. برخورداری از مربیان برجسته و اساتید دانشگاه های تهران
 2. تضمینی بودن آموزش و برگشت بدون قید و شرط شهریه در صورت عدم رضایت دانشجو به هر دلیل
 3. امکان یادگیری همراه با کار عملی و تجربی
 4. دریافت مدرک فنی و حرفه ای و امکان ترجمه در سطح بین المللی
 5. شرایط عالی بعد از گذراندن دوره جهت معرفی در محیط های کاری مرتبط
 6. کارگاه های آموزشی رایگان برای ورود به بازار کار

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

aparat
instagram